Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

rzemień naturalny online

rzemień naturalny online

Koraliki szklane, szczypce, drut, szpilki...tego typu rzeczy są mi potrzebne do produkcji mojej biżuterii. Orientujecie się w sklepach, które specjalizują się w sprzedaży takich rzeczy? ;)

Nikusinski23

Posty: 16

 
Ech...akurat biżuteria to moja pięta achillesowa, totalnie się nie znam na trendach, producentach, sklepach i całej reszcie. Już prędzej o dobrych perfumach mogłabym się wypowiedzieć ;]

Hardkorowy Koksu

Posty: 14

 
W sumie od dziecka byłam uzdolniona plastycznie, także mi robienie biżuterii jakoś przyszło naturalnie i ponoć nieźle mi to wychodzi ;) Co do sklepów to różnie można trafić, w każdym mają coś lepszego i gorszego, w jednym lepsze rzemienie, w drugim lepsze kryształy itd.

labuh

Posty: 19

 
Od jakiegoś miesiąca mam fazę na robienie kolczyków i co najlepsze koncepcje mi się jakoś nie wyczerpują ;PP Bigle to kupuję tylko ze strony www.newcraft.eu. Mają bardzo ładne modele angielskie, ze srebra o próbie 925, w bardzo przystępnej cenie. Dodatkowo ten sklep robi wysyłkę natychmiast jak tylko zaksięgują wpłatę, a mi na czasie akurat zależy. Pozdrawiam i życzę weny!

agapod17

Posty: 26

 
Mnie to łańcuszki antyalergiczne interesują, nie wiem skąd kupić, żeby mieć pewność, że one aby na pewno nie podrażniają. ;P Bo to że napiszą – antyalergiczne, to jeszcze nie musi coś znaczyć;)

Klaudii

Posty: 23

 
Tak od jakiegoś czasu też szukam takiego sklepu, ale wyniki poszukiwań słabe;p niby w internecie wszystko jest, ale jak już przychodzi faktycznie znaleźć coś na szybko to się robi problem...taki to już urok sieci widocznie ;p

Sanoczek123

Posty: 22

 
Gdzieś ktoś mi udostępnił na fejsie ostatnio zdjęcia bardzo ładnej biżuterii hand made i naprawdę zaskoczyło mnie, że ze zwykłych elementów typu – jakieś kryształki, kawałem drucika można takie cuda spreparaować ;>

Mimotek45

Posty: 21

 
Hej. Chciałabym coś doradzić, ale akurat tutaj to moje rozeznanie jest mizerniutkie ;P Mogłabym popytać ewentualnie znajomych przez FB, ale wątpię, że ktoś coś będzie wiedział.

12erBis

Posty: 20

 
Faktem jest, że w większości jubilerów to ta biżuteria się powtarza, wszędzie mają podobne wzory. Jedyna szansa na nietypową biżuterię to właśnie w takich małych rękodzielnikach...tu można trafić na perełki i to o wiele taniej niż w apartach itd.

Eloo45

Posty: 22