Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe online

najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe online

Idę do cioci na imieniny i myślę o jakimś małym upominki w formie wisiorka, jakiegoś może srebrnego obrazka z motywem świętych itd. Wiecie gdzie by poszukać w Białymstoku takie rzeczy?

johncena67

Posty: 15

 
Kiedyś to miałam fajnego złotnika pod blokiem prawie że, ale to już był leciwy pan, więc skończył działalność. A naprawdę piękne rzeczy miał w ofercie. I w fajnych cenach do tego. Ech...szkoda.

Mnicho56

Posty: 20

 
Moim zdaniem w tych takich markach jubilerów z górnej półki typu Kruk, czy Apart to nie warto kupować bo płacisz na starcie już za samą metkę, tak jak z ubraniami. Płacisz więcej za samą markę, a jakościowo wcale nic super więcej nie dostajesz.

gregBard

Posty: 16

 
Ja to jestem z tych kobiet co bardziej niż złoto lubią srebrną biżuterię. Zdecydowanie mi po prostu ten kolor bardziej pasuje do certy, urody w ogóle. Także mój chłopak ma ze mną dobrze, bo srebro jednak dużo tańsze ;))

mokwas

Posty: 13

 
Ech, moja żona to jest ekspertem na tematy związane z biżuterią i jubilerami, więc ją by trzeba było zapytać. Szkoda tylko, że nie ma tutaj swojego konta, bo by Ci walnęła wykład ;D

Bezi22

Posty: 20

 
Mnie męczy żona żebym jej nowe kolczyki kupił, także sam teraz się rozglądam za jakimś jubilerem. W sumie to pokazywała mi ostatnio w necie jakie wzory ją interesują, ale nic z tego nie zapamiętałem :PP Jakieś złote, tyle wiem. I drogie...

yarofe

Posty: 24

 
Ja się nie mogę doprosić swojego partnera żeby mi się oświadczył...on tam nie chce ślubu, boi się...także ja swojego pierścionka się chyba nie doczekam;/

ZPL33

Posty: 16

 
Przypomniało mi się jak my szukaliśmy obrączek ślubnych...ale było zamieszania. Tyle modeli, tyle wzorów, a budżet mieliśmy ograniczony :P ale jakoś udało się kupić w miarę rozsądnie jeśli chodzi o cenę.

Tatusi2

Posty: 26

 
Miesiąc temu się oświadczałem i wszystko się udało:)) Pierścionek to kupowałem ze strony www.markobizuteria.pl. Mają bardzo ładne rzeczy i to nie tak drogo jak w innych jubilerach internetowych. Akurat kupowałem pierścionek z brylantem, próba złota 333. Były też z cyrkoniami i to taniej, ale stwierdziłem – a co tam będę na swojej kobiecie oszczędzał :P jeszcze przyjdzie na to czas po ślubie ;D

Zygzaczek

Posty: 16

 
My z żoną przetopiliśmy złoto na obrączki. W sumie tania opcja. Bo płacisz tylko za robociznę, a kruszywo masz swoje. Warto nad czymś takim pomyśleć jak coś.

Snaco

Posty: 22