Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Hurt srebra, coś polecacie?

Hurt srebra, coś polecacie?

Dzień dobry. Jakie hurtownie srebra mogą udzielić mi największych rabatów w stosunku do ceny detalicznej? Wiem, że niechętnie dzielicie się takimi informacjami :)))

esdoen1

Posty: 13

 
Przyznam szczerze, że stosunkowo niedawno mnie także zainteresował hurt srebra. Wycofałem się, gdy dowiedziałem się o skali inwestycji, jakie musiałbym poczynić.

saradonin

Posty: 11

 
Brałem pod uwagę realizowanie zakupów w internetowych hurtowniach srebra. Na razie nie jestem pewien czy będę w stanie wybrać faktycznie atrakcyjne z punktu widzenia klientów i klientek produkty, więc wstrzymałem się ze składaniem zamówienia.

Wygodniś22

Posty: 19

 
Kilka tygodni temu miałem okazję przeglądać oferty hurtowni srebra. Przekonała mnie do siebie oferta http://www.falana.pl, która oferuje rabaty nawet od 3% do 10% i darmową wysyłkę dla zamówień powyżej 1000 złotych.

Aga-lloch

Posty: 23

 
Ciekawiło mnie to niedawno, w jaki sposób działa internetowa hurtownia srebra. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, gdy zamówiłem u nich produkty po raz pierwszy. Jest OK.

xacti

Posty: 20

 
Sam częstokroć odwiedzałem hurtownie srebra, albowiem chciałem znaleźć tą najlepszą, która sprosta moim oczekiwaniom. Trwało to naprawdę długo zanim wypracowałem sobie atrakcyjne rabaty, ale z perspektywy czasu było pożądane byłoby.

Squel

Posty: 25

 
W dużym stopniu w rozwoju mojego biznesu pomogła mi internetowa hurtownia srebra. Za jej pośrednictwem mogłam składać zamówienia nawet na zaledwie 500 złotych, a i tak uzyskiwałam satysfakcjonująco dobre rabaty.

doprzodu67

Posty: 18