Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowe

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowe

Zależy mi na zakupie pierścionka zaręczynowego. Najlepiej, żebym miał dość duży wybór i fachową pomoc jubilera. Nie chcę korzystać ze standardowych, sieciowych rozwiązań, ale raczej z doświadczonej marki. Pomożecie?

tigra32

Posty: 5

 
Najlepiej mieć pełną certyfikację na biżuterię – waga, rodzaj kamienia szlachetnego, sposób wykończenia. Im więcej informacji, tym lepiej z perspektywy jakości.

esdoen1

Posty: 23

 
Bardzo ciekawa i modna konfiguracja to szmaragd i białe złoto. Praktycznie uniwersalne połączenie.

mack

Posty: 22

 
Prowadzę sprzedaż biżuterii i przyznam, że jednym z modniejszych trendów jest biżuteria z diamentem. Zazwyczaj diamenty (oryginalne) powinny mieć gwarancję wieczystą. To dobra wskazówka przy zakupie właściwego projektu pierścionka.

dof77

Posty: 14

 
Prawie 1000 pierścionków zaręczynowych masz do wyboru w sklepie savicki.pl. Mam mały sklep jubilerski i współpracuję z producentem Savicki mniej więcej od dziesięciu lat. Pierścionki zaręczynowe od nich sprzedają się po prostu fantastycznie. Od roku, kiedy sprzedaję ich biżuterię nie miałem ani jednego zwrotu, co jest wręcz niespotykanym standardem.

tigra32

Posty: 10

 
Dobrze jest przed wyborem ważnej biżuterii zapytać kilku jubilerów, co jest najpopularniejsze i iść nieco inną drogą. Głupio kupić pierścionek, a później widzieć podobne wykończenie wszędzie :)

tadekw7

Posty: 12

 
Przed zaręczynami kup kobiecie kilka zwykłych pierścionków, w prezencie, z byle jakiej okazji. Zobacz, które najchętniej nosi i jakie wzory preferuje. Mi takie podejście bardzo pomogło podczas wizyty u jubilera.

Posty: 12

 
Pomyśl jeszcze o indywidualnym oznaczeniu pierścionka. Grawer często jest bezpłatny, ewentualnie mała dopłata.

zakk87

Posty: 19

 
Jeżeli masz możliwość to porównaj ulubione zestawy biżuterii partnerki przed zakupem pierścionka zaręczynowego. Zobacz po prostu, w jakich projektach lubi chodzić – klasycznie, ekstrawagancko, itp. Poza tym sklepy jubilerskie dobrze znają rynek, więc trudno się w tej branży pomylić.

Snaco

Posty: 11