Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

dom z bali projekt, znacie ?

dom z bali projekt, znacie ?

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, natomiast nie wiem czy nie postawić murowanego. Jakie macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

qwed

Posty: 3

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co znaczące solidnie wykonany. Mnie się taka propozycja podobała, bowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i żądania.

1977catophoby

Posty: 19

 
Jeżeli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to wykonać na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

gruszunia

Posty: 9

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, natomiast i grubsze. Najgrubszy, jeżeli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, natomiast wówczas już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Black_Riot

Posty: 2

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, lecz jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o mnóstwo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

namok

Posty: 3

 
Podobają mi się dzisiejsze domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niesłychanie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Pendrzeec

Posty: 15