Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Fotel z masażem

Fotel z masażem

Tacie chciałbym kupić na prezent „emerytalny” fotel do masażu. Czy muszę o czymś szczególnym pamiętać waszym zdaniem przed wyborem takiego sprzętu? Proszę o kontakt.

Black_Riot

Posty: 11

 
Pamiętaj, że optymalny czas masażu to około 30 minut. Jak dłużej siedzisz to można sobie realnie zaszkodzić.

frustrus

Posty: 7

 
Bierz pod uwagę fotele wykończone naturalnymi materiałami, bo są znacznie wygodniejsze w codziennej eksploatacji.

Kitas

Posty: 14

 
Masaż to nawet wyszczupla, a taki fotel w sumie szybko się zwraca, bo jedna sesja masażu w dużym mieście kosztuje około 100 złotych. To już lepiej w taki gadżet zainwestować.

mniszek56

Posty: 8

 
Myślę, że od około 4000 złotych zaczynają się już porządne fotele do masażu. Sprawdź warunki gwarancyjne, czy jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jak będziesz normalnie korzystał to nic z fotelem się nie powinno dziać złego.

HalskiPol

Posty: 16

 
Kąt rozkładania jest bardzo ważny i najlepiej, żebyś jednak fotel do masażu przetestował na żywo. Jak się siedzi, czy skóra jest wygodna, czy możesz podłączyć własny odtwarzacz muzyczny.

nemiasty

Posty: 2

 
Akurat jestem nadciśnieniowcem i fotel do masażu w biurze mnie ratuje. Niestety w ogóle nie ćwiczę, więc fotel zastępuje mi aktywność fizyczną. Na razie ten model się sprawdza. Z lekarzami też kilka razy się konsultowałem i potwierdzili podobne założenie.

gość45

Posty: 10

 
W twoim budżecie jest ten fotel https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-c3900-firmy-prohealth.html. Kupiłam ze względu na rehabilitację po wypadku samochodowym. Możesz ustawić bardzo krótki lub nieco dłuższy masaż. Głęboki ucisk pasuje mi chyba najbardziej, chociaż masz jeszcze kilka innych programów. Fotel ocenia, jak bardzo jesteś usztywniony i odpowiednio reaguje. To jest chyba najważniejsza zaleta.

FalaSmiechu

Posty: 8

 
Zależy na czym ci zależy. Standardowo na rynku masz fotele do masażu kosmetyczne, profesjonalne, czy do użytku typowo domowego. Im większa automatyzacja fotela, tym z reguły lepiej.

Wegierek86

Posty: 23