Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Surowce kosmetyczne

Surowce kosmetyczne

Witam wszystkie Panie, chce sięgnąć po jakiś hydrolat, żeby zastąpić tonik, tylko nie wiem po jaką markę ewentualnie sięgnąć. Jak macie coś sprawdzonego co możecie polecić to dawajcie znać. Ogólnie mam skłonności do różnych alergicznych reakcji więc przyda mi się coś takiego co będzie miało jak najlepszy skład skład.

Klarka34

Posty: 1

 
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z hydrolatami i jeśli któraś z Was się waha czy je stosować to zdecydowanie mogę polecić, warto spróbować i też będziecie zadowolone.

Intro_69

Posty: 6

 
Hydrolaty to tak naprawdę ekstrakty z roślin uzyskiwane parą wodną więc wyciągane są olejki eteryczne i dlatego mnie np. zastanawia jaki sens ma dodawanie do nich konserwantów. Osobiście jak kupuje to zawsze sprawdzam czy na pewno ich nie ma.

Saagerrak

Posty: 3

 
Co do olejku z opuncji figowej z oferty https://naturareceptura.pl to potwierdzam, że to rewelacja jeśli chodzi o wygładzenie i rozjaśnienie skóry. Miałam różne olejki i jeszcze takich efektów jak po opuncji nie widziałam u siebie a do mało wymagających nie można mnie zaliczyć.

Pyuhyo

Posty: 2

 
Mnie udało się przestawić na produkty kosmetyczne naturalnego pochodzenia i jestem bardzo zadowolona, bo odżywienie skóry dużo lepiej wypada, widać efekty stosowania takich kosmetyków, nie ma podrażnień jak po tych sieciówkowych produktach.

irecki67

Posty: 8

 
Faktycznie co do olejków to jest to czysta natura i ja osobiście bardzo chętnie korzystam, choć moje koleżanki z pracy niektóre są sceptyczne. W sieci można sporo ofert w tym zakresie znaleźć, wystarczy tylko zainteresować się tematem.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Spośród naturalnych produktów ja osobiście najchętniej sięgam po różne olejki, które świetnie sprawdzają się w pielęgnacji włosów czy skóry. Dodatkowo to czysta natura, więc nie trzeba się ich obawiać.

Nikuś23

Posty: 2

 
Co do hydrolatów a tego czy cera jest sucha czy tłusta to faktycznie warto sprawdzić działanie konkretnych produktów. Rośliny maja różne właściwości i tak naprawdę od tego zależy jak hydrolat będzie działał na daną osobę więc warto sprawdzić jego właściwości.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Jak dla mnie oleje to zdecydowanie lepsza opcja niż różne kremy czy odżywki. Wiele olejków świetnie nawilża, odżywia skórę, działa pielęgnacyjnie na włosy, a produktów w sieci jest sporo, sama trafiłam na różne nieco zaskakujące olejki jak np. z brokułów.

namok

Posty: 4

 
Właściwie jeśli chodzi o hydrolaty to takie prawdziwe powinny być pozbawione chemicznych dodatków, bo wtedy nie trzeba obawiać się ich stosowania, choć wiadomo, że przed zakupem warto sprawdzić czy faktycznie są takie 100% naturalne...

alibuś34

Posty: 4