Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Caleo Efficient

Caleo Efficient

Witam Wszystkich. Jestem początkującym budowlańcem i jeszcze mało wiem o ogrzewaniu foliami celeo, jest ktoś w temacie, kto wyjaśni mi działanie i montaż? Dzięki!

Amix

Posty: 21

 
Cześć! Moja znajoma z Niemiec z mężem jak stawiali dom rok temu to właśnie za pomocą takiej folii na podczerwień. Ja osobiście nie wypytywałam jak to działa, ale wiem tyle, że to wcale nie jest taka droga opcja.

apepsi1983

Posty: 22

 
Witaj! Do tej pory nie wiedziałam, że istnieje możliwość ogrzewania domu jakąś folią. Cóż człowiek uczy się przez całe życie, zatem ja zasiadam do wiedzy a Tobie życzę powodzenia w szukaniu.

Eleg234

Posty: 17

 
Witaj, myślałem o tej technice, ale póki co w Polsce jest ona w powijakach niestety. Najlepiej poczytaj prasę zagraniczną. O ile rozumiesz j. niemiecki to tam dużo znajdziesz, ale w j. angielskim też z pewnością coś się znajdzie.

mindmaster

Posty: 23

 
W firmie GNG w łódzkim pracują fachowcy w tej branży, którzy zajmują się dystrybucją folii grzewczych w Polsce. Tu masz dokładny link do tego produktu - http://www.gng.caleo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=203 

Kidi

Posty: 22

 
Witam. Czytałem już o matach grzewczych i foliach caleo, jednakże nie na tyle, aby móc Tobie doradzić, także czekaj na informację.

phonik

Posty: 21

 
Proszę, tutaj masz link do dystrybutora folii grzewczych w naszym kraju www.gng.caleo.pl. Pozdrawiam serdecznie

karmelaniolek

Posty: 32

 
Na ulicy Starorudzkiej w Łodzi masz firmę, która się zajmuje foliami Celeo do ogrzewania na podczerwień. www.gng.caleo.pl na stronie masz pełny adres. Podobno mają najlepszych fachowców w tym temacie.

kerad17

Posty: 21

 
Moi znajomi mają takie ogrzewanie, dlatego bo mają mały dom i szkoda im było miejsca na bojlery, grzejniki itp. W tym rozwiązaniu masz wszystko w podłodze i nie masz dodatkowego miejsca, które łapie się kurz :-)

Mikserek2

Posty: 19

 
Dla alergików to świetna opcja, bo nie unosi kurzu w powietrzu. Koszt wychodzi bardzo podobnie do ogrzewania gazowego według raportów jakie czytałem, a koszt założenia to jak zakup bojlera i kilku kaloryferów.

Łodzianek

Posty: 22