Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tanie kominki w Krakowie, oferta??

Tanie kominki w Krakowie, oferta??

Chciałbym zainstalować u siebie w domu DGP. Jak ktoś robił takie rzeczy i może coś podpowiedzieć, ewentualnie dać namiary na jakiegoś producenta kominków grzewczych z krakowa, albo serwis monterski, z góry dzięki.

HalskiPol

Posty: 14

 
Kompleksowo i wszystko dobrze. Tak mogę ocenić sklep z kominkami kraków. U nas zakładali całą instalację grzewczą w domu. Skłoniliśmy się w stronę DGP i dobrze zrobiliśmy. Polecam wszystkim tą firmę. Można na nich polegać, nawet odnośnie serwisu jak coś będzie nie tak. Poza tym zaoszczędziliśmy na zamówieniu u nich, gdzie indziej wyszło by dużo drożej.

Bączeak

Posty: 17

 
Mam nadzieję, że coś tam spośród oferty kominki kraków sklep znajdę dla siebie. Nie mamy dużych wymagań, dom jest mały, także jakaś niewielka instalacja tylko. Może nie wyjdzie drogo.

okrzemek

Posty: 11

 
Wstąpcie sobie na tę stronę http://www.kominki-krakow-kratki.pl. Mają tanie kominki, to firma z krakowa, więc jak komuś zależy na stacjonarnym zakupie, to oczywiście jest taka możliwość.

Oct714

Posty: 13

 
O kominkach z krakowa akurat słyszałam wiele dobrego. Mam nadzieję, że i mnie uda się dokonać dobrego zakupu, bo rozchorowałam się na punkcie kominka do salonu.

Acclaim

Posty: 19

 
Jak dla mnie to usługa montażu kominków musi być kompleksowa z całą instalacją grzewczą. Kumpel z krakowa robił ostatnio sobie taką w domu, dokładnie DGP i sam mam zamiar coś takiego u siebie zainstalować. Tym bardziej, że zim nie ma takich srogich, a drewno nie jest drogie. Jak możecie kogoś polecić to piszcie, bo trochę tego jest

23-Obert

Posty: 12