Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy ktoś kupował grzejniki z podłączeniem dolnym ?

Czy ktoś kupował grzejniki z podłączeniem dolnym ?

Gdzie kupowaliście grzejniki łazienkowe? Firma Radeco to chyba dobra firma z tego, co o niej czytałem?

mokwas

Posty: 15

 
Mnie osobiście bardzo podobają się grzejniki dekoracyjne Radeco. Interesuję się takim zakupem, więc przeglądam asortyment sklepów. Te najbardziej przypadły mi do gustu.

Jarcoo3

Posty: 22

 
Muszę zdobyć trochę więcej informacji o kotłach kondensacyjnych De Dietrich. Muszę zmienić kocioł u siebie w domu i w biurze, widzę, że są polecane. Także muszą być rzeczywiście dobre. Najlepiej to chyba przejść się do stacjonarnego sklepu.

12erBis

Posty: 14

 
W naszym domu świetnie sprawują się grzejniki z podłączeniem dolnym producenta Purmo. Służą nam już ponad 4 lata. Widzimy oszczędności, bo pod względem użytkowania są naprawdę bardzo dobre.

Sagerrak

Posty: 14

 
Stary kocioł to tragedia. Męża namawiałam na nowy poprzez kilka lat, aż w końcu nie było innego wyjścia. Przyłączam się do opinii, że kotły kondensacyjne De Dietrich są najlepsze. Już po roku czasu udało nam się zobaczyć gigantyczne oszczędności. Poza tym nasz nowy kocioł działa jak do tej pory bezawaryjnie.

Fartuś09

Posty: 20

 
Jeżeli szukacie grzejników z podłączeniem dolnym np. Purmo, to tutaj je odszukacie i to w bardzo porządnych cenach http://sklepekogrzanie.pl/category/grzejniki-stalowe-plytowe-purmo-zasilane-z-dolu?filter=1

Squel

Posty: 25

 
U siebie w domu montowałem grzejniki z podłączeniem dolnym firmy Purmo. Jestem usatysfakcjonowany. Wszystko działa bez zarzutu, poza tym znakomicie wyglądają. Udało nam się z żoną trafić na wyprzedaż.

Acclaim

Posty: 14

 
Ja właśnie konfrontowałem się ze sprzedawcą i mówił, że kotły kondensacyjne De Dietrich to jedne z najlepszych obecnie na rynku. Stosunkowo wcale nie są aż tak drogie, żeby nie pozwolić sobie na wygodę w użytkowaniu i oczywiście jakieś oszczędności po czasie.

eGall

Posty: 20

 
Jak szukacie grzejników łazienkowych to polecam Radeco. To bezkonkurencyjna firma. Posiadają asortyment, który jest niezwykle dobry technicznie, po drugie wygląd tych grzejników jest po prostu ekstra. Niektóre po prostu dech w piersiach zapierają, jeżeli chodzi o te dekoracyjne.

bera11

Posty: 17