Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

nauka pływania legnica, zna ktoś ?

nauka pływania legnica, zna ktoś ?

Organizowane są przez jakąś firmę obozy w Legnicy? Chodzi mi o firmę z tego miasta która się na tym bardzo dobrze zna.

Klaudi

Posty: 3

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

gregcie@

Posty: 12

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem rzeczywiście niesłychanie zaspokojony. Według mnie są najlepsi, bowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Black_Riot

Posty: 11

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i faktycznie radzą sobie niesłychanie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niesłychanie, ale to niesłychanie przyda.

asdversary

Posty: 12

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

awertoss

Posty: 5

 
U nas moja żona umie pływać, ale ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Mnert67

Posty: 5

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, dlatego polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

Kitas

Posty: 11

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba ludzi, zatem nie pożądane byłoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, bowiem tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

kerad17

Posty: 8

 
Nie przepadam za wodą, natomiast naprawdę dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, natomiast jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Jacek1812

Posty: 11

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to wykonać poprzez instruktora. Jest o mnóstwo łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

mniszek_00

Posty: 5