Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.

Grudziii2

Posty: 1

 
Piękne drzwi, takie półokrągłe http://www.meblerevia.com/15-meble-revia/2-drzwi-debowe-revia-dlaczego-warto-je-miec.html, owalne bym powiedziała nawet. Wstawiliśmy z mężem do domu, trochę zaryzykowaliśmy, bo to jednak rozwiązanie unikalne, ale się super sprawdzają i wiele osób z daleka chwali. Nasz dom jest rozpoznawalny, nie ma też problemu z kurierami, ani z listonoszami, bo szybko widzą, do kogo idą i gdzie :) Wykończenie w stylu naturalnym odświeża psychicznie, a to wiem z doświadczenia. Znacznie lepiej się spędza czas w takiej nieruchomości.

21gregorek

Posty: 9

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

Yuri20

Posty: 2

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

Nikuś23

Posty: 4

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

sgemino

Posty: 16

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

Marioleczka

Posty: 3

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

Lupusx

Posty: 2