Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

przewozy do Niemiec, dobre ceny ?

przewozy do Niemiec, dobre ceny ?

Czy ktoś może polecić mi z województwa pomorskiego porządną firmę, która oferuje przewozy do Niemiec przynajmniej 3 razy w tygodniu. Czasami jadę w różnych dniach i chciałbym korzystać z usług jednego busa.

esdoen1

Posty: 1

 
Przewozy do Niemiec planowane są na co dzień, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeżeli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

tveros34

Posty: 4

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec pomorskie tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi kilka razy w roku i nigdy nie było żadnego problemu. Kierowcy są bardzo mili i kulturalni. Nigdy się nie spóźniają więc jest dobrze.

Nikuś23

Posty: 2

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, albowiem zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie idealne przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

Grabow12

Posty: 4

 
Dużo firm proponuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na przeróżnych portalach ogłoszeniowych. ja niestety Ci nie mogę, albowiem jadę pierwszy raz chyba.

eGall

Posty: 3

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam niezwykle porządnych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam niezwykle zadowolona. Podróż niezwykle szybko mi minęła.

Lupusx

Posty: 4

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

Jasio234

Posty: 4