Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Hosting pod stronę, który dobry ?

Hosting pod stronę, który dobry ?

Witam serdecznie.

Co jest znaczące, gdy wybieram tani hosting? Mam olbrzymi wybór, który jest problematyczny.

dyduch34

Posty: 21

 
Witam.
Z dużymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na uwagę moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, bowiem pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się ogromny plus!

El2CzupakaBra

Posty: 15

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i poprzez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zadowolony, albowiem moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 pln!

Alek34

Posty: 19

 
Cześć.

Posiadam nieduży serwis internetowy, który jednakże raduje się ogromnym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć gigantyczną liczba transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Odnalazłem do tego doskonałą ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

sgemino

Posty: 18

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, ponieważ tworzyłem je w zwykłym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać fachowe oprogramowanie zaczęły rosnąć moje żądania w stosunku do tego, co winien posiadać hosting www.

ZetMichał

Posty: 26

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Realeczek2

Posty: 28